Zamerané na povinné ručenie

18 Dub

Zamerané na povinné ručenie

Ako už vyplýva z názvu PZP je dané zákonom, takže je musí mať uzatvorené každý vodič. Vďaka nemu potom môžete pokryť náklady v prípade nehody a nemusíte sa tak báť dlhov, ktoré by zaťažili váš rodinný rozpočet.

kalkulačka

Zelená karta vždy a všade

Táto malá kartička je vlastne vaším dokladom o poistení vozidla, bez ktorej sa na svojich cestách rozhodne nezaobídete. Platí na území Európskej únie a tiež v niektorých ďalších európskych štátoch. Pokiaľ ju nebudete mať pri sebe, čaká vás celkom vysoká pokuta. Tieto sadzby sa týkajú všetkých vozidiel, aj keby neboli poistené napríklad len pár dní. Takže bude lepšie sa takýmto komplikáciám zďaleka vyhnúť.

Najnižšia cena vyhráva

Najlacnejšie pzp si želá takmer každý klient. Ale oplatí sa vôbec? Ručenie so základnými limitmi danými zákonom vás väčšinou vyjde cenovo veľmi dobre. Ak sa ale rozhodnete si niečo málo priplatiť, budete mať ďaleko vyššie krytie a nahradíte pomocou PZP čiastočne aj havarijné poistenie. Celková suma sa môže samozrejme aj meniť, preto odporúčame porovnať jednotlivé ponuky. Môžete tak ušetriť aj niekoľko euro ročne. Nie je na prekážku ani už uzavretá zmluva, ktorú môžete vypovedať a nadviazať ľahko novú.
Každý klient platí inú sumu. Výsledná cena sa priamo odvíja na základe údajov o vozidle, miesta bydliska alebo veku vodičov. Každá skúsenosť hrá v tomto ohľade svoju úlohu. Najdôležitejším údajom je počet nehôd, ktoré máte za sebou. Okrem základnej ponuky, si môžete vybrať aj rad pripoistení. Ak ste dobrý a skúsený vodič, môžete sa tešiť z radu zaujímavých bonusov. O takých klientov sa poisťovne doslova bijú a venujú im tú najlepšiu starostlivosť.
Vyskúšajte si ponuky priamo online pomocou kalkulačky https://www.euronics.cz/kalkulacky/c-461/ a hneď budete v obraze.

dopravní nehoda

Výhodná ponuka len za 10 minút

Áno, s tým časom to myslíme smrteľne vážne. Stačí naozaj len pár okamihov a máte pred sebou pripravenú zmluvu so všetkými náležitosťami. Navyše zelenú kartu dostanete priamo do e-mailu hneď v ten deň.
Na čokoľvek sa môžete kedykoľvek opýtať skúsených poradcov, ktorí sa vám budú plne venovať.

By