Zachráňte svoj rozpadávajúci sa vzťah

18 Bře

Zachráňte svoj rozpadávajúci sa vzťah

Milujete sa a zrazu to prestane klapať. Niekedy je ťažké definovať problém. Prečo si zrazu dvaja ľudia, ktorí sa tak milovali, nevedia prísť na meno? Ak jeden z partnerov ešte stále veľmi miluje, ale druhý stratil záujem bojovať, je ťažké pozliepať črepiny. Cítite, že stále stojí za to? Že neviete bez partnera žiť?

mladý pár

Často za rozpadom vzťahu stoja problémy sexuálne. Stačí niekedy málo, aby sa vyriešili. Skúste niektorí z voľnopredajných lacných náhrad viagry a spestrite si tak vaše intímne chvíle. Vieme, nie všetko je o sexe, ale za pokus to stojí.
Niekedy môže za vaše problémy naozaj maličkosť. Možno ste prestali komunikovať. Skúste si s partnerom sadnúť a povedať si navzájom všetko čo vás trápi. Možno to nepomôže, ale iste sa vám uľaví.

Spomeňte si, čo ste na partnerovi na začiatku tak milovali, čo vás vzrušovalo. Iste to stále niekde je, len treba vrátiť spomienky späť a nežiť v stereotype. Skúste si zájsť na vaše prvé rande. Malá herecká úloha, ale možno veľká nádej pre váš vzťah.

Mobilné telefóny, tablety, počítače, stále ste obaja ponorení do svojho sveta. Zmeňte to! Odložte všetku elektroniku a trávte čas spoločne. Stačí malá prechádzka, návšteva kina, spoločné čítanie kníh.
Rozprávajte o tom, čo cítite. Je to možno jedna z najťažších úloh, ale pomáha. Povedzte partnerovi ako ho milujete, čo pre vás znamená a že ho nechcete stratiť. Skúste mu opísať ako sa cítite v jeho prítomnosti. Možno sa aj jemu vynoria všetky krásne chvíle s vami a začne bojovať.

zamilovanost

Počúvajtetoho druhého. Áno rozprávať je dôležité, ale pri komunikácii treba druhého počúvať. Možno vašu polovičku niečo trápi. Vnútorní démoni často narobia veľa problémov vo vzťahu. Stačí načúvať a nájsť spoločné riešenie.
Každý robí chyby a ak ste ich spravili vy, tak si ich priznajte. Stačí malé slovko prepáč a vysvetlenie situácie. Je možné, že takouto maličkosťou si zachránite váš vzťah.
Buďte v živote svojho partnera. Užívajte si chvíle s ním. Zaujímajte sa o to čo robil celý deň, ako sa mal na tréningu, ako bolo v práci. Zapájajte sa do jeho života a robte čo najviac činností spolu.

By