Vždy si vieme pomôcť

22 Dub

Vždy si vieme pomôcť

Pravdou je, že my, ženy, sme schopné a ochotné rôzne nedokonalosti, ktorými sa nechceme ani nemôžeme chváliť, zamaskovať. Ak nám niečo príroda nenadelila, dokážeme si s tým poradiť. Niekedy nám pomôže dobre tvarovaná spodná bielizeň, inokedy zase všakovaké kozmetické prostriedky. Vďaka tomu všetkému môže každá z nás vyzerať ako hviezda z obálky známeho časopisu.

oči

Ale vráťme sa k očiam. Sú to nepochybne okná do duše, zračí sa v nich všetko, čo práve prežívame, radosť, smútok, pochybnosti. To, ako vyzerajú, môžeme tiež do značnej miery ovplyvniť. Farbu zreničiek môžeme zmeniť prostredníctvom farebných kontaktných šošoviek, hustotu rias hravo doplníme umelými mihalnicami ardell, farbu viečok dokážeme doladiť nielen s oblečením dokonca tak, že náš pohľad bude hlboký ako dno oceánu a nejedna mužská duša sa v ňom utopí.

Pravá tvár sa nakoniec aj tak ukáže

Mužom však tieto naše triky zostávajú dlhé mesiace často skryté. Keď s nimi chodíme na schôdzky, večere alebo do divadla, nie je dôvod rozkrývať naše tajomstvá. Všetko sa však zmení, keď začneme spolu tráviť ešte viac času. Ráno už máloktorá z nás utají svoju pravú tvár, ale pravdou je, že pre našich partnerov už v tejto fáze býva dôležitejšie niečo celkom iné.

dívka

Hlavné je, že všetky prostriedky, ktoré nás približujú k našej domnelej dokonalosti, máme k dispozícii a používame ich tak často, ako sa len dá. Pretože naše sebavedomie často vychádza z toho, ako si myslíme, že vyzeráme. A od toho sa odvíja aj náš vzťah nielen k cudzím ľuďom, ale aj k našim blízkym. Pretože naozaj krásna je len spokojná žena. A práve tento druh žien sú najlepšími ženami, matkami, milenkami alebo aj kamarátkami.

By