Užime si šport a zábavu

15 Kvě

Užime si šport a zábavu

K takejto forme zábavy si zaobstaráme cestovný lístok do Tatier, teplé oblečenie, čaj a hlavne nesmieme zabudnúť na snowboardy. Tento šport je už roky populárny ako aj v USA, tak aj u nás v Európe. Táto aktivita nám okrem adrenalínu poskytuje i možnosť navštíviť krásnu prírodu a šlapať do kopcov, pri čom si zlepšíme i našu kondíciu a figúru. Každý rok vidíme v Tatrách kopec nadšencov a fanúšikov tohto športu. Avšak treba si samozrejme dávať pozor, aby sme neprišli k úrazu a zlomeninám. Pri vykonávaní tejto aktivity musíme, byť pozorní a takisto aj dôslední.

snowboard

Trocha z histórie

Začalo to rokom 1965 ako výrobok spojený z dvoch lyží a priviazaným lanom. Táto aktvitia sa stala takou populárnou a zaužívanou, že v 70tich rokoch sa už začali usporiadavať preteky, kde sa zúčasťnovali fanúšikovia tejto zábavy. Avšak na olympiádach sa tento šport začal objavovať až od 80tich rokov, no pretrváva so svojou popularitou doteraz.

Aby sme si však tento šport vychutnali naplno, so správnou rýchlosť a koordináciou, musíme sa pozrieť po kvalitných snowboardoch. Pár som ich našiel a vyberiem tie, ktoré ma najviac zaujali.

DC- PBJ M multi- 153,- 155 eúr
Rossignol storm– patril do kategórie tých o niečo drahších, no momentálne ho dostanete za 219, 95 eúr, z pôvodnej ceny 329 eúr
Blunt– s Bluntom je tá istá situácia, je výhodné ho vyhľadať, pretože z pôvodnej ceny 380 eúr klesol na 299, 95 eúr, pričom sa jedná o kvalitu v tomto obore.

jezdec

Samozrejme, vybral som na ukážku len pár produktov, na výber sa nám poskytuje o mnoha viac a i iné alternatívy, ktoré určite stoja za náš záujem. Ak hľadáme nové produkty z tohto oboru, vybrané voľby, ktoré som vyššie spomínal nesklamú. Ja dúfam, že som poradil dobre a tento rok zažijete v Tatrách kopec skvelých zážitkov s rodinou, partnerom, partnerkou, či kamarátmi. Prajem veľa spokojných a zaujímavých chvíľ.

By