Pozor, blíži sa dážď!

20 Říj

Pozor, blíži sa dážď!

• Blíži sa obdobie, kedy počasie nebude bývať zrovna ideálne. Takisto sme si mohli všimnúť, že aj počas zimného obdobia sneh zostáva skôr raritou, než samozrejmosťou. Väčšinou sme svedkami dlhých mesiacov plných daždivého počasia.

pes s pláštěnkou

Lenže človek je tvor neposedný a rád chodí na prechádzky i počas týchto mesiacov. Na hlavu dáme šiltovku, do ruky zoberieme dáždnik. No mnohí z nás nechodievajú na prechádzku sami. Vlastníme živých tvorov, ktorí milujú pohyb ešte viac než my, ľudia.

Reč je samozrejme o psoch. Títo potrebujú pohyb takisto, možno ešte viac než človek. Dážď si však nevyberá, postihne všetkých bez výnimky. Majiteľa i psa. Ako som písal vyššie, človek sa vyzbrojí šiltovkou, dáždnikom,… no ako sa vyzbrojí pes?

Kúpime mu mi pršiplášť!
Pokiaľ svojho zvieracieho kamaráta radi a pravidelne beriete na prechádzky, výnimkou zrejme nebudú ani tieto daždivé mesiace a preto Vám ponúka riešenie.

V úvode zbadáte, že existujú zaujímavé a štýlové varianty v podobe pršiplášťov, ktorými Vášho psa uchránite pred spomínaným dažďom. Ide o nepremokavý textil na štýl športovej bundy. To vidíme na prvý pohľad. Na výber máme klasické farby ako červenú, modrú, ružovú, výber je už len na Vás. Nájdeme dokonca cenovo výhodný tovar, ktorý je momentálne označený ako výpredaj. Tento tovar môžeme kúpiť dokonca za cca 12 Euro, pričom tovar bez tohto označenia stojí cca 18 Euro.

déšť

Krátka charakteristika
Pri výrobe týchto pršiplášťov sa myslelo na všetko. Nie sú príliš hrubé a ťažké, ľahko sa nosia a nezaťažia, pričom siahajú až po labky, ktoré bude mať pes takisto v suchu. Nehovoriac o kapucni, pokrývky hlavy, ktorou tiež disponujú. Takže nemusíte sa báť, chlpáč bude chránený po celom tele, od hlavy až po labky bude v suchu. Vychádzka môže začať!

By