Povedz to oblečením

10 Říj

Povedz to oblečením


Povedzme si to úprimne a otvorene. Každý z nás chce byť iný. Áno, je jasné, že sú medzi nami jedinci, ktorým neprekáža, keď nevynikajú. Je to jasné, nie každý z nás to predsa potrebuje. Ale myslíme si, že aj ten najväčší introvert možno v kútiku duše túži po uznaní alebo jednoducho po niečom, čo si zaslúži pochvalu. A práve preto by ste sa mali nejakým spôsobom vyjadriť. Nezáleží na tom, čo konkrétne si vyberiete. Podstatné je, aby to bolo len vaše. A aby ste si boli na istom. Pretože to, čo skutočne každý potrebuje, je určite sebavyjadrenie.

barevná trička

Ak sa chcete nejako vyjadriť, ale nechcete si farbiť vlasy na zeleno, môžete si vytvoriť váš vlastný kus oblečenia. Naozaj, výroba tričiek nie je taká náročná. Len musíte vedieť, čo si naň vlastne chcete dať. Potrebujete nápad? My ich máme za celé vrece.

1. Motivačný citát
Ak občas mávate depresie, nie je nič lepšie, ako proti nim bojovať práve takto. Budete mať na sebe niečo, čo vám bude pripomínať, že každý deň môže byť pekný a je len na vás či mu to dovolíte. Nebuďte na seba príliš prísny. Uvidíte, že to pôjde, keď tomu necháte vlastný priebeh.

2. Vtipná poznámka
AK veľmi nie ste na motiváciu, môžete si tam umiestniť niečo vtipné, čo rozžiari každý váš deň. Nie je nič lepšie, ako keď sa človek pri pohľade na vaše oblečenie pousmeje, pretože vaša poznámka ho rozveselila. Nemusíte sa ničoho obávať. Uvidíte, že aj niečo kontroverzné môže človeka pobaviť. Je to predsa len a len na vás.

obchod triček

3. Známa osobnosť
Nie každá osobnosť má svoj vlastný kus oblečenia. Preto je fajn, keď si môžete niečo vytvoriť, keď je váš obľúbený autor, spevák alebo herec nie až tak veľmi známy. Prečo by ste to nemohli urobiť? Je to len na vás. A verte tomu, že vám to určite bude robiť radosť. Každý by chcel mať svoj vzor stále pri sebe. A vy takto môžete. Tak na čo vlastne ešte čakáte?

By