O čo všetko sa zaujímať

14 Čvn

O čo všetko sa zaujímať

Vždy záleží na tom, ako často ste s vaším autom na cestách a tiež na vašich schopnostiach ako vodiča. Iné je to, keď začíname, absolútne odlišne jazdíme treba po desiatich rokoch za volantom.
Dôležitú úlohu hrá aj typ vozidla a na tom, či je PZP podľa vašich predstáv. Práve tie vám môže splniť pripoistenie na mieru, ktorá ponúka množstvo spoločností. Dohodnúť si ho môžete väčšinou k výročiu zmluvy ale aj v priebehu jej trvania. My sa dnes pozrieme na konkrétny prípad a to:

mercedes

.

Vaše možnosti:

· rozšírenie asistenčných služieb k vášmu základnému balíčku
· úraz vodiča i celej posádky
· zaistenie batožiny
· náhradné vozidlo vždy k dispozícii
V týchto prípadoch sa nevyžaduje žiadna prehliadka vozidla či fotodokumentácia, takže všetko prebehne veľmi rýchlo, pokojne aj z vášho počítača.
· krytie všetkých skiel, v prípade opravy v zmluvnom servise 0 spoluúčasť – k dispozícii získate zoznam týchto servisov, ktoré nájdete po celej republike.
· zabezpečenie pred živlami
· poškodenie živelnou katastrofou
· ochrana proti zlodejom aj vandalom

zkouška

V posledných prípadoch bude fotodokumentácia nutnosťou. Tu vždy dbajte na správne zachytenie detailov a jasných snímok, aby potom nebola akákoľvek závada sporná. Na stránkach vami vybranej spoločnosti nájdete aj potrebné vzory k správnemu foteniu. Stačí to len elektronicky poslať, nemusíte nikam chodiť.
Všetky dokumenty nájdete na webových stránkach každej spoločnosti voľne k stiahnutiu. Vďaka tomu šetria váš čas a tiež peňaženku. Na základe vami zadaných údajov totiž získate len to najlepšie práve pre vás. Vyberte si termín, od kedy majú byť zmeny platné. Môže to byť dokonca už nasledujúci deň od spracovania.
Nebojte sa poradiť z odborníkmi, ktorí vám vždy radi ukážu cestu neznámou krajinou PZP. Nikto z nás predsa nie je odborníkom na všetko. Možno tak spoznáte rad príjemných ľudí, ktorí vám uľahčia život na veľmi dlho.

Nezařazené

By