Nebojte sa prekvapiť netradične

7 Dub

Nebojte sa prekvapiť netradične

Tak po čom ženy naozaj túžia? Niekto si myslí, že chcú mať dokonalého muža, teda dokonalého partnera. Niekto si myslí, že najviac chcú všetko jesť a mať popri tom dokonalú postavu. Oboje veci sú pravda. No existujú aj materiálne veci, ktoré sú schopné vyčariť úsmev na tvári každej žene. A ten úsmev môže byť každý jeden deň, keď im splníte jeden obrovský sen, ktorý má väčšina už od detstva.

zrcadlo

Každá z nás chce mať svoje miestečko na skrášľovanie

Už malé dievčatká si obúvajú topánky svojich mám, potajomky používajú ich tiene, rúže, lícenky a voňavky a hrajú sa na veľké dámy. Keď sú už dostatočne veľké na to, aby tieto veci používali, robí im obrovskú radosť nakupovať ich. My ženy sme v drogériách ako sú deti v hračkárstve. Vedeli by sme tak stráviť celý život obzeraním všetkého možného, čo sa dá v drogérii nájsť. A keď sme už dospelé, najväčšiu radosť nám robí, keď máme vo všetkých kozmetických prípravkoch, ktoré používame, poriadok. Chceme ich niekde odkladať, no ideálne na miesto, kde to budeme mať aj stále pri sebe. Vtedy si hovoríme:,,Ach, keby som mala taký toaletný stolík, kde by som mohla mať všetky veci.“ A vám, ako ich dokonalému mužovi, musí vtedy bliknúť kontrolka v hlave.

toaletka

Dokonalý darček, od dokonalého muža, pre dokonalú manželku

Verte nám, aj keď sa vám to možno nezdá. Práve toto je to, po čom túži od mala každé jedno žieňa. Chce mať toaletný stolík s obrovským zrkadlom a s množstvom odkladacieho priestoru, kde bude môcť umiestniť úplne všetko, čo si zmyslí. Vašou starosťou je už len vybrať taký, aby sa vám hodil do miestnosti, kde ho chcete umiestniť. Ideálne do spálne. Uvidíte, aká bude vaša žena prekvapená, keď jej darujete niečo takéto. Bude mať pocit, ako keby ste jej čítali myšlienky, to si môžete byť istý. Nezabúdajte dbať na správnu farbu a tvar. No ak ste predsa len nerozhodný, nezaškodí, keď si vaša polovička vyberie aj sama.

By