Mihalnice ako z obrázku

1 Srp

Mihalnice ako z obrázku


Všimli ste si v televíznych reklamách, upútavkách, v módnych časopisoch alebo na profesionálnych fotografiách nádherné riasy žien? Prepadla vás prirodzená závisť a túžba mať tiež dlhé, husté a dokonalé riasy? Aj vy môžete mať oči ako z katalógu.

oko

Nie každá žena má to šťastie, že jej príroda nadelila dokonalé riasy, ktoré nakoniec nepotrebujú ani zvýrazniť riasenkou. Ale aj tie ženy, ktoré majú krásne tie prirodzené občas túžia experimentovať a získať ešte dokonalejší vzhľad. V oboch prípadoch vaše túžby dokážu splniť ardell mihalnice.

Dokonalosť umelých rias tejto značky majú na svedomí americkí manželia Arnold a Sydell Millerovci. Budete sa diviť, ale ich rodinná firma Ardell vznikla už v roku 1971. Priniesli na trh možnosti kvalitných umelých rias, ktoré si nechala aplikovať nejedna žena. A perspektíva trvá až po dnešnú súčasnosť.

V čom spočíva kúzlo, ktoré vám doprajú ardell mihalnice?
Jedná sa o kvalitný sortiment umelých rias, ktoré dokonale nahradia vzhľad prirodzených. K príslušenstvu patria aj kvalitné lepidlá, odstraňovače a ďalšie pomôcky potrebné pre kvalitné a profesionálne aplikovanie rias tejto značky. K tomu patria aj kliešte, kartáčiky, atď.
Vďaka pokrokom a reakcie na dopyt sa rozšírila i ponuka výberu druhov. Môžete si dopriať napríklad riasy v prevedení:

§ umelé trsy
§ multipack
§ Wispies
§ prírodné
§ špeciálne
§ Soft touch
§ Double
§ Studio effects
Vďaka takto pestrému výberu si každá žena dopraje nádherné prevedenie mihalníc na bežné nosenie i na rôzne príležitosti od spoločenských akcií až po životné udalosti.

řasenka

Nezáleží ani na veku dospelej ženy, pretože si krásne riasy bude môcť dožičiť každá. Prenikavý a zvodný pohľad sa stane vašou prirodzenosťou a bude slúžiť ako moderný doplnok k vášmu celkovému vzhľadu.
Dôkaz toho, že každá žena môže byť krásna ako z obrázku.

Nezařazené

By