Miesto pri posteli

17 Srp

Miesto pri posteli


Pre každého človeka je spálňa veľmi dôležité miesto. Je to miesto, v ktorom by sa mal každý cítiť dobre a v ktorom by mal tráviť všetok svoj čas s veľkou radosťou, ale hlavne pokojom a harmóniou. Spálňa je opakom rušnej obývačky, ktorá je plná energie, vzruchu, smiechu a dojmov. Je to niečo úplne iné. Niečo, kde by ste mali tráviť čas len sami so sebou. Je to naozaj veľmi dôležité a mali by ste tomu prikladať význam. Uvidíte, že to má svoje opodstatnenie.

stolek

Energie spálne by malo byť prispôsobené aj zariadenie, ktoré by malo odpovedať tomu, ako sa v nej cítite. Musíte sa zamyslieť nad tým, ktorý nábytok pokladáte a nepotrebný. Ale zároveň sa musíte zamyslieť aj nad tým, čo vám robí radosť a čo by ste mali kúpiť, aby sa vám v spálni lepšie dýchalo. Jednou z vecí, ktorú mnohí ľudia podceňujú, sú nočné stolíky. Je dôležité, aby ste ich mali. Každý jednoducho potrebuje miesto pri posteli.

VÝHODY:
1. Miesto pri posteli
Komu by sa nehodil odkladací priestor? Každý ho potrebuje a pre každého je skutočne dôležitý, takže by ste mu mali venovať zvýšenú pozornosť. nebojte sa, určite vám nezaberie príliš veľa miesta, len vy budete každé ráno menej vynervovaní, pretože budete mať niekoľko vecí hneď pri sebe.

2. Odložte si knižku
Veľa ľudí večer rado číta. Kam však dáte rozčítanú knihu? Pod posteľ? Alebo dokonca na zem? Ale prosím vás. Aj na rozčítané knihy je toto to pravé miesto. Nebude ich predsa zakaždým odkladať do police alebo pod posteľ. Takto ju budete mať stále pri sebe a s príbehom budete aj zaspávať.

budík

3. Miesto pre pohár vody
Priznajte si, však sa aj vy kedykoľvek počas noci zobudíte a zistíte, že ste smädný? Komu sa však chce vstať a ísť si nabrať vodu do kuchyne alebo do kúpeľne? Takto budete mať pohár vody kedykoľvek k dispozícii. Navyše sa môžete napiť hneď ráno, keď vstanete z postele. Vedeli ste, že je to naozaj veľmi zdravé?

By