Manikúra, ktorú nič nezloží

6 Zář

Manikúra, ktorú nič nezloží

Možno sa muži zamýšľajú nad tým, prečo vlastne ženy potrebujú manikúru. Prečo jej prikladajú taký veľký význam? Prečo sa nad ňou vôbec trápia? Prečo by si vôbec mali niečo na svoje prsty dávať? Ale to nie je len o prstoch. Je to o rukách ako takých. Ruky ženy sú väčšinou naozaj príliš zaťažené. Je ťažké mať ich v úplnom pohodlí a je ťažké starať sa o ne tak, aby boli naozaj pekné a upravené. Práve preto sa v ženských kabelkách tak často objavujú krémy na ruky. Je to niečo, čo musia mať neustále poruke. A to nielen v zimnom období, kedy nám mráz a chlad vôbec nepomáha.

barevné gely

Ženy, ktoré pravidelne upratujú naozaj veľmi dobre vedia, čo je to, mať plné ruky práce. Každý týždeň si ruky máčajú vo vode, keď chcú utierať prach. Ak ešte majú vo vode nejaký ten čistiaci prostriedok, ich ruky dostávajú poriadne zabrať. O manikúre nemusíme ani hovoriť. Je vážne ťažké chrániť si ich. Možno si niekto povie, že stačia obyčajné rukavice, no nie je to celkom tak. Práve gumené rukavice sú veľmi nepríjemné, potia sa v nich ruky a tiež z toho bývajú nepríjemné pľuzgiere. Ohliadnuc od toho, že sa s nimi nedá nič poriadne chytiť a poumývať, no nie?

gel na nehty

Keď však ide o manikúru, je to ešte ťažšie. Všetko, čo si na svoje prsty dáte ide automaticky dolu. A to nielen vtedy, keď poriadne upratujete celý dom či byt. Stačí, že po sebe v práci umyjete šálku od kávy. Alebo sa len osprchujete. Stačí minimálny kontakt s vodou a vaša manikúra je nenávratne preč. Práve preto by ste nemali používať len taký obyčajný lak, ktorý nikdy nič nevydrží. Ak sa vám niečo skutočne hodí, tak je to určite gel na nechty. Budete prekvapená, čo všetko s nimi dokáže urobiť, hlavne vtedy, keď máte poriadny nápad. Takto vám vaša manikúra bude držať tak dobre, až tomu sama nebudete veriť. Ak máte pochybnosti, spýtajte sa kamarátok alebo známych, ktoré také niečo už absolvovali. Uvidíte, že si nevymýšľame. Je to fakt.

By