Keď je havkáčovi zima

12 Lis

Keď je havkáčovi zima

Máte radi svojho miláčika? To je hlúpa otázka, však? Kto by už len nemal rád svojho miláčika, veď je to pre každého ako jeho najlepší priateľ. Je to dôležité, pretože keby ste to tak nemali, tak by ste asi nemali domáceho miláčika, no nie? Je jasné, ktoré zvieratko je najlepším priateľom človeka a to je určite niečo, po čom každý z nás túži. Keď ho už raz máte, mali by ste myslieť na to, že mu musíte venovať skutočne množstvo času. Nie je to len o tom, chcieť ho mať, ale aj o tom, chcieť sa oň starať.

buldok

Keď však máte havkáča, ktorý je malého vzrastu, zimy sú pre ne asi hotovým utrpením. Hoci je vtipné, keď vidíte toho svojho, ako sa brodí snehom, je fajn, keď sa skúsite proti tomu obrniť. Prečo by vaše zvieratko malo mrznúť, keď vy môžete mať teplú bundu? Je dôležité, aby ste na to mysleli. Dať zvieraťu sveter alebo niečo podobné nie je týranie zvierat, je to pre nich dobré, keď sa nemusia klepať v mrazoch. Musíte niečo vymyslieť, pretože je určite nezodpovedné, aby potom váš havkáčik nachladol alebo dostal nejakú inú chorobu. Môžete tomu určite zabrániť.

Nemyslite si, že oblečenie pre psov je týranie, pretože nie je, pokiaľ to jemu neprekáža. Ak sa tomu bráni, určite by ste ho nemali nútiť, je jasné, že mu je to proti srsti. Potom bude musieť prežiť to, že mu jednoducho bude v chladnom počasí poriadne zima. Skúste potom najprv ukázať, že takto mu bude teplejšie. A viete, čo je skutočne veľmi výhodné? Že potom môžete skombinovať veci, ktoré máte s vecami, ktoré má váš havkáč. Môžete takto vytvárať aj nové módne trendy, bude to niečo, ako keď nosí matka a dcéra v rovnakých šatách.

psy

Je však fajn, keď svojho havkáča motivujete a ukážete mu, že takto mu bude teplejšie. Mráz, sneh a daždivé počasie je niečo, čo mu môže ublížiť. Možno to pochopí a bude vedieť, že takto mu bude oveľa teplejšie.

Nezařazené

By