Dodajte vašim rukám farbu

15 Kvě

Dodajte vašim rukám farbu

Každá žena si zakladá na niečom inom. Niektorá si potrpí na to, aby mala kvalitné oblečenie. Iná si zase myslí, že musí mať neustále dokonalé vlasy. A ďalšia zase nedá dopustiť na kvalitnú kozmetiku. Celý život a celý svet sa skladá len z maličkostí. Presne takisto je to aj s krásou. Krása nie je o tom, aby ste boli dokonalá. Práve tie maličkosti z vás robia osobu, ktorou ste. Osobu, ktorú musíte milovať každý deň, keď sa pozriete do zrkadla. Osobu, za ktorú sa nemusíte hanbiť, pretože je dokonalá vo svojej vlastnej nedokonalosti. Vy to veľmi dobre viete. A preto si to musíte aj priznať. Nemá to nič spoločné s namyslenosťou alebo sebeláskou. Je to jednoducho len zdravé sebavedomie, ktoré občas každá z nás nevyhnutne potrebuje.

ruce

Aj ženy majú občas svoje čierne dni. Dni, kedy sa im nedarí od prvej chvíle, ako ráno otvoria oči. Zakopnú o roh postele. Na pančuškách sa im spraví očko. Zamažú si svoju obľúbenú košeľu od rúžu. Zmeškajú autobus, začne pršať a pokazí sa im účes. No a aby toho nebolo málo, práve také zlomené a nešťastné stretnú chlapa, ktorý sa im už dlhšiu dobu páčil. To sú zákony schválnosti, ktoré sa občas dejú každému, nielen ženám. No my máme tú výhodu, že si môžeme urobiť radosť aj maličkosťami. Úplne stačí, keď si doma v pokoji urobíte manikúru.

gel

Nikdy ste sa nepozreli na svoje nechty a nepomysleli ste si, že potrebujú trochu farby? My ženy sa na ne pozeráme naozaj často a ak sú nudné, je ľahké podľahnúť depresii. Ale keď skúsite nejakú veselú farbu alebo vzor, ktorý vám okamžite vyčarí úsmev na tvári, uvidíte, že ani ten najčiernejší deň nebude až taký zlý, ako si myslíte. Dajte si záväzok. Vždy, keď sa na ne pozriete, musíte zároveň povedať sama sebe čokoľvek, čo sa vám na sebe páči. Môže to byť hocijaká drobnosť. Napríklad, že sa vám páči, ako ste sa obliekli. Alebo farba, ktorú majú vaše nechty.

By