Do spálne i do ďalších miestností

8 Dub

Do spálne i do ďalších miestností

Každé ráno nájdete svoje drobnosti na správnom mieste a hlavne ich budete mať vždy po ruke. Je to tak, stačí mať vedľa postelí vhodné nočné stolíky. Nájdete ich v zaujímavých variantoch so zásuvkami pre odloženie mnohých drobností. Ak sa pre tieto rozhodnete až po tom, čo ste si zariadili byt, nemusí byť práve jednoduché skombinovať ich so stávajúcim nábytkom. Ale jedno exkluzívne riešenie máme aj pre vás. Sú to zrkadlové nočné stolíky, ktoré nádherne kopírujú štýl okolitého prostredia. Sú vyrobené z kvalitných MDF dosiek a rovnako kvalitné sú aj zrkadlové plochy na ich povrchu. Ošetrenie a údržba je hračkou, žiadnu stopu nezanechá ani pohár s čajom alebo červeným vínom. Vzhľadom k rôznym rozmerom, nie je problém umiestniť na vrchnú dosku vhodnú lampičku.

noční stolek

Sami si určíte

Rozmery
Farbu zrkadla
Počet šuplíkov
Typ okrajov

Začnime rozmermi, ktoré sa pohybujú medzi šesťdesiatimi až osemdesiatimi centimetrami na výšku, u šírky nie je problém osemdesiat ani tridsaťpäť centimetrov a podobne je to aj s hĺbkou. Tiež je veľmi variabilná, tridsaťpäť až takmer päťdesiat centimetrov. Je však na vás, či vám varianty z výberu budú vyhovovať alebo budete chcieť rozmery upraviť podľa svojich predstáv.
Farba zrkadlamôže byť bronzová, šedá, klasická no aj výnimočná čierna. Tá posledná vytvára z danej miestnosti neobyčajne exkluzívny interiér. To sa však nedá uprieť ani ostatným farebným odtieňom.

lampička

A aký zvoliť počet šuplíkov? Aj tu máte široké pole pôsobnosti. Nájdete mimoriadne nočné stolíky s jedným, pod ktorý je možné ešte niečo umiestniť, ale aj so štyrmi šuplíkmi. V tomto prípade je vrchný rozdelený na dve samostatné časti.

Čo sa týka okrajov, je najlepšie preskúmať ich tvar priamo na webových stránkach. Určite si vyberiete také, ktoré budú najviac ladiť s vašim nábytkom a pomôžu dotvoriť dokonalú harmóniu celku.

Nezařazené

By