Aj vaše deti potrebujú priestor

11 Lis

Aj vaše deti potrebujú priestor

Ako sa u seba doma cítite? Opýtali ste sa niekedy sami seba túto otázku? Asi je dosť neovyklá, no naozaj dôležitá. Ak sa doma necítite dobre, nebude sa u vás cítiť dobre ani nikto iný, to vám môžeme garantovať. Okrem toho, ak ste doma nespokojný, vaše deti to taktiež nebudú cítiť inak. Ak bývate v malom bytíku s dvomi deťmi, je jasné, že sa o seba stále potkýnate a asi ste z toho všetci naozaj veľmi nervózni. S tým ale musíte niečo robiť.

vyvýšená postel

Keď máte dve deti, určite sa často hádajú. Je to jednoducho už taká súrodenecká choroba, neustále po sebe štekajú, kričia, bijú sa a z ich izby často nemôžete počuť nič iné, len vreskot a plač. Keď sa tlačia dvaja v jednej malej izbe, nič iné od nich ani nemôžete čakať. Lenže ich krik vo vás môže produkovať len ešte viac nervozity a hnevu. Cítite to tak?

Po čom ste najviac túžili, keď ste boli malý? Ak ste mali súrodenca a tiež ste žili spolu v jednej izbe, viete veľmi dobre, že to býva o nervy. Hlavne vtedy, keď už ste starší a reálne potrebujete nejaké súkromie, ktoré vám proste nie je dopriate. Ale nezáleží na to, či sú malé, alebo veľké, občas sa aj ony potrebujú niekde zašiť. A so súrodencom na každom rohu to asi veľmi možné nie je. Viete, nad čím by ste mali začať uvažovať? Nemusíte premýšľať nad sťahovaním, stačí, keď vám myseľ zahrnú poschodove postele.

budík

Ak chcete byť perfektným rodičom, ktorý dá svojim deťom úplne všetko, presne toto je to správne riešenie. Možno vám to doteraz ani len nenapadlo, ale práve poschodove postele ušetria vašim deťom toľko miesta, až tomu sami nebudete chcieť uveriť. Teraz už môže mať každý kúsok svojho vlastného priestoru. Navyše dostanú aj oveľa väčšie možnosti na hranie. Nie je to lákavé?

Ak ešte stále váhate, skúste sa opýtať vašich detí, čo si o tom myslia. Môžeme vám garantovať, že budú úplne nadšené. Priznajme si to, nechceli sme niečo podobné v ich veku aj my?

By